Jdi na obsah Jdi na menu
 


Píše se rok 2O11

13. 1. 2011

 HAPPY NEW YEAR 2011

Pro dospělé zdraví - pro dětičky hračky,

ať tento rok v pohodě, přežijem ty sračky !!

 

KDO PŘIŠEL - ZVÍTĚZIL !

SE STARÝM HESLEM DO NOVÉHO ROKU

 

kdo-prisel-zvitezil--.jpg

                                                   

 

 

Středa 5. ledna 2011  -  Bylo nás deset. První trénik v novém roce, první podání, první příjem,     první náhra, smeče, pády  atd..........  ať nám to šlape po celý rok!  

Fotky z tréninku ve fotoalbu pod  - To jsme my

 

       Středa, 12.ledna2011 - nejen v tělocvičně se pomaličku  začínáme srovnávat s vánočně-silvestrovsko-novoroční euforií, což znamená, že na život zase nazíráme střízlivým okem. A je to tak 50 / 50. Méně veselejší stránkou se jeví zdraví (v našem věku nic překvapivého), avšak spontánně a s vervou se  těšíme z událostí, jako např.:

LIBORKA SI HONZU BERE - DO OČÍ SE SLZA DERE 

   

oznameni.jpgoznameni.jpg

Né, to není chyba v tisku, přesně tak jsme to mnohé viděly po alkoholové smršti, která se hospůdkou přehnala. Po pivínku, kterým nás pohostila Alenka Motalová, jejíž Novoroční čtyřiapadesáté narozeniny jsme s mírným časovým  skluzem  oslavily  , kde se vzaly, tu se vzaly, na stole se vyrojily svatební koláčky  ??? á frgálky ??? á becherovečka ??? á slivovička??? á zelená ??? á hned nato repete á ...tak si říkám, co si asi myslela Ali Tesařové hárající fenka ???  No, v každém případě, rozechvělí rodičové Kalvarovi, vzhledem k množství  vypitého alkoholu ( nejen ), musí mít hřejivý pocit, že pro šťastné manželství své dcery udělali maximum, neboť  všechno to předsvatební veselí šlo na jejich konto, za což jim děkujeme.

Co popřát Liborce a Honzovi ?  Aby manželský život brali  hravě a s humorem, přinejmenším tak, jak to sami vidí na svém svatebním oznámení. A pro jistou dvakrát !!!

 

 A tak tu žijeme.............

 

 

borka.jpg

....... a je to! Praha 14.ledna 2011

 

středa 2.února - Hromnice o hodinu více. No, nás moc "více" nebylo, nevadí - sedm, 4x Alena,

                              Ila, Iren, Saša + Jarka na pivko. Chutnalo, jako vždy. Trochu jsme zdrbly a

                              příští středu opět na značkách. 

 

středa, 9. února - 13 !!!  (slovy třináct !!!) - dnešní účast v tělocvičně. Zato v hospůdce - ani né polovina. Co je? Stárneme? Že by nebylo o čem klábosit? Ale né,  velkým dílem má na tom zásluhu bacil Vasil, jenž si nás vzal za cíl, hrom aby ho bacil ..a ten nemá moc rád zakouřené  prostředí. Je vůbec s podivem, proč my, ač zapřísáhlé nekuřačky, chodíme do tohoto "hašišového"  doupěte. Pravda, je blízko tělocvičny, chodí tam i "chlapi od vedle", čepují  tam 10°, je odtud spoj na všechny strany, ale nám, resp. našemu zdraví to neprospívá, ORL lékař by se zděsil, co oční spojivky, co astmatici, ..?? A to nemluvím o estetickém dopadu - v MHD si k nám nikdo nepřisedne, Eva se dokonce musí po příchodu domů svlékat už v kotelně !!! Milé dámy, stálo by za zváženou, ukázat našim zákonodárcům i celé kulturní Evropě, možná i světu, že to s heslem - NEKOUŘIT JE NORMÁLNÍ - myslíme vážně a změníme lokál. Beztak všechny brbleme, tak necháme keců a .... , co? Je to téma do diskuse.  A bonmot Winstona Churchilla :

" Když jsem se dočetl, jak je kouření škodlivé, přestal jsem číst ." berte jenom jako bonmot.

středa, 16. února - volejbal - no - špatné údery střídaly ještě horší (tak se ohodnotila Eva), Ila si v nízkopočetním volejbalu libuje, neboť sama stíhá za tři, hrají netradiční sestavy,řádně omluvená absence pro vzdálenost (Mirka), " lyžáky" (učitelky), zdravotní stavy-nestavy (Jarka -zdravííímééé !!!), pracovní zaneprázdnění (Darja) - to je stručná chrakteristika našeho dnešního počínání v tělocvičně, v hospůdce také nic moc účast (aby nám nezrušili rezervaci ;-)  sakra, už aby přišlo to jaro... Co jinak k 16. únoru? Svátek slaví Ljuba - z řeckého charitas, což znamená- láska;  r. 1996 zemřel Miloš Kopecký;   r.1959 Fidel Castro stanul v čele vlády Kuby;  Beatles je v r. 1963 poprvé na špici britské hitparády  a pan F.D. Murphy napsal: " Udělat cokoli blbuvzdorným je nemožné, protože blbci jsou ohromně vynalézaví"

 středa, 23. února - jen pro pořádek v kronice. Vše tak nějak probíhá v normálu, snad jen v případě Majky je třeba zmínit, že po delší absenci mezi námi, nás opět a zas ničí svými "čochtami" a přesně umístěnými míči, hromská Majenčina ruka...

středa, 2. března - slunce prohřívá svými paprsky tělocvičnu a zdá se, že se jaro blíží. Ještě nás však čekají příští týden " jarňáky " , které mnohé z nás využijí k aktivnímu odpočinku na lyžích  ,,   takže další volejbalově-dobrovolné týrání těla pokračuje až 16. března. Jaruš, co Ty ? Přihraj nějaký příspěvek, ať ta Tvá nedobrovolná absence tolik netrudí, jo?  Těšme se tedy na brzkou viděnou pod vysokou sítí bez zlomených lyží, holí, končetin, , charakterů,  atd. ... atd. .... .

středa, 16. března - vypadá to, že jsme "jarňáky " přežily bez větších šrámů na lyžích, holích, končetinách,,charakterech, atd. ... atd. ... Opálené čumáky jasně hovoří o přízni slunečního svitu, který fakt existuje, neboť v našem "ostravském" prostředí, nazývaném "životním", jsme o tom pochybovaly.  Hra na hřišti chvíli vypadala, že mnohé z nás ještě nesundaly z nohou lyže a v rukou jim překáží hůlky, ale pak už jsme to zase byly my - staré, dobré- volejbalové šlechtičny......

neděle, 20. března -   pravda, netypický den pro volejbal, ale zato typický pro naši kapitánku Ilonu, která tradičně v tento den slaví své narozeniny. Letos však  dobře udělala a pozvání přijala do klubu dámských  padesátnic. Jo, jo, přesto že jsi rychlá, i Tebe doběhla padesátka. Ale nezoufej, není to na Tobě znát... Odměnou za "lichotky" se nám dostalo pozvání na přátelské posezení 25. března v hospůdce v Mariánkách. Tak se těšíme....

středa, 23. března - volejbal i hospůdka- vše proběhlo v normálu,  Eva pozvala všechny na pivo, neboť i ji pronásledují roky, dnes už po pětapadesáté .......

pátek, 25. března - stěny klubovny v Mariánkách jsou svědkem dalšího " padesátinobraní " . Tentokráte v tom lítá naše kapitánka  Ilona  .Všichni jsme se chtěli bavit,  hlavně však  oslavit a popřát Iloně do dalších let všechno nej-nej... A program tomu také odpovídal... hlavně  " Ťuĺo a Truľo " alias Pat a Mat, byli nečekaným překvapením (viz foto). Předávání dárků a jejich rozbalování, vyčerpalo zcela naši kapitánku, která je na tom s fyzičkou poměrně velmi dobře, přesto si vyžádala oddechový čas (viz foto). Nechyběla - hudba-hudba- a tanečky se rozjely opravdu ve velkém stylu. Hlavně Ája - nejbližší kandidátka na titul ´ padesátiletá šlechtična ´(viz foto), již začala návykovou kůrou. Je to tak, na padesátku si musíme zvykat velmi pozvolna...

středa, 30. března - pro samé hraní si  neuvědomujeme, jak přibývají léta(viz výše uvedené řádky -23.3.), tak si myslím, že jsem přišla na to, proč ten volejbal hraju, ačkoli mnohdy si po  mnou podaném výkonu říkám, jestli bych snad s tím už neměla přestat... ta rozpolcenost mne děsí...

středa, 6. dubna - je nás 8 na hřišti, další nepřítomné jsou řádně omluveny, Luďce, která pro samou práci na zahradě nestíhá volejbal !! malou radu. Vlastně malou radu všem, které prošviháváte agrotechnické lhůty z jakýchkoli důvodů, ve virtuálním světě se totiž na střídání ročního období tak moc nehledí, tak si vysázejte květinový záhon když zrovna budete mít čas. Má to výhody, nemusíte kupovat flancky, rýt, hnojit, zalévat,pikýrovat, stříkat různými pesticidy, fungicidy,insekticidy a jinými sajrajty,  a náhodně kolemjdoucí vám je neolámou.Co to chce? Mrkni na :          http://www.procreo.jp/labo/flower garden.swf       Kdekoli klikneš, tam vyroste květinka.  Jednu maličkou nevýhodu to má, nevoní ty kytičky, ale s trochou fantazie ......   Zajímal by mne názor Honzy, ten se v tom vyzná .....a současně jej tímto zdravííííííím !!!

středa, 13.dubna - volejbal jako obvykle, ale při prohození krásných  s chytrýma, se hra vylepšila na velmi dobrou úroveň .

středa, 20.dubna - v tělocvičně začíná být se stoupající teplotou venku jako v sauně, o slunci, svítícím do očí nemluvě. Zvažujeme, kdy už se půjde ven ? No co nejdřív, bude-li počasí přívětivé. Už teď se těším na zmatky, vyvolané proměnlivým počasím - jde se - nejde se..... Ale ono se to zase nějak zvládne, těšme se tedy na hru  " do   piva" . Jarka potěšila kratičkou návštěvou. Jaruš, už abys byla  zpátky na place, ať hra nabere grády.

pátek, 22,dubna -  V Mariánkách to dnes tepe, Alence na dveře klepe, roků žití pěkná řádka...a dovršena je  padesátka  !  Jasně, že si to nedáme ujít a přijímáme pozvání do klubovny v Mariánkách 29. dubna.  Ali, těš se, protože my se těšíme !

středa, 27. dubna - opět volejbal spojen souběžně se saunováním přímo v tělocvičně, no proč ne? Pivínko pak chutná náramně.

pátek, 29. dubna - krásné odpoledne jako stvořené pro Alenčino   "Mariánskohorské intermezzo ". Dnes má naše kronika práci ulehčenou, neboť fotodokumentace, vtipně a laskavě glosována Jarkou, jejíž přítomnost nás velmi potěšila, jasně naznačuje, že se odpolene vydařilo. Pravda, chvíli trvalo (ano, byla to jen otázka správného počtu promilí v krvi), než dvě trochu nesourodé party gratulantů našly společnou "řeč", avšak neskutečné laskominy a bezedné džbánky vína i piva rozjely 'mejdlo'. Hned v úvodu akcelerovala oslava díky pikantnímu oblečku oslavenkyně s ještě pikantnějším slovním doprovodem (viz foto). Poté Alenku zavalily osobní gratulace, dárky, veršovánky a hlavně - přehršle květin. A nebyly to ledajaké kytice (viz foto). Po oficiálních gratulacích a společném fotografování (viz foto) se přesouváme do klubovny a tam ...no kdo už dlouho nezažil orgasmus, tak v tu chvíli jej musel mít. Ze stolů na nás jásalo nejen neskutečné množství jídla, ale každá mísa byla malým uměleckým dílem - Alenka je známá svým kulinářským uměním a nenechala nikoho na pochybách, že se opět řádně vyřádila. Ještě že přišli skvělí muzikanti  " eN-Bí- eS " , za jejichž doprovodu se zpívalo i tančilo, jinak bychom jen jedli .. a jedli .. a také pili..  Jo, a Alenčini kluci byli také k sežrání, takoví Velikonoční zajíčci.........  Alenka zkoušku dospělosti složila na výbornou a tímto ji vítáme mezi dospěláky.  Mimochodem, všimly jste si dámy, že je nás jednoznačná většina mezi dospěláky? Takže, mladice - Alenko, Darjo, Romčo, pospěšte si, ať vám není smutno. A krom toho, kazíte nám průměr!  Věkový.

pondělí, 2. května - první jarní hraní na antuce v Mariánkách. Ví někdo, kolikátou sezonu zahajujeme? No, není podstatné kolikátou, hlavně,  aby byly další..... Pochvala Kozlíkům. Irči , že pěkně uklidila šatnu a seřadila nám "žabky" podle velikosti. Roman se pasoval na traviče trávy, která špačí na kurtě. Inu, platí, že: PO TRÁVĚ SE NECHODÍ - PO TRÁVĚ SE SMĚJE !!! Jen Eva je trošku zklamaná. Těšila se na hraní v Mariánkách  "do piva", alééé...... !?!?!?!?!?! Metůdek už nečepuje a nový výčepní neví, co se sluší a patří. Asi si jej budeme muset drobátko převychovat k úctě k volejbalovým šlechtičnám....

 

pondělí, 13. června -  počet účastníků 10, tedy i s Romanem a Jarkou

Hra v poněkud pozměněných sestavách, ale  -  dobrý.  Trička mokrá a pivko, které jsme si dávali na účet nového, mladého bakaláře Marcela, pod velkým balónem, co se na nás přiletěl podívat, chutnalo.

                                          GRATULUJEME MARCELI - BOJUJ DÁL !!!  

kocky-v-akci.jpg

 

 

       kočky v akci

 

 

 

 

koncime-s-usmevem.jpg

 

 

         končíme s úsměvem

 

 

 

gratulujeme-marceli.jpg

 

 

        

        foto s obvyklým obsahem

       

       

 

 

 

 

 

pondělí, 27. června  -  poslední trénink před prázdninami. Zatímco se naše paní učitelky těší na prázdniny, babče Dance už před čtrnácti dny přijely vnučky Siera a Alexis. Samozřejmě nemohly chybět na tréninku, zvláště, když i ony dělají v US své první volejbalové krůčky. 

                    Krásné, odpočinkové dovolené plné sluníčka a pohody.  

Ale jasně, i o prázdninách platí – v pondělí na značkách.

 

 

borka_se_sierou_a_alexis.jpg 

 

koncime_vesele.jpg

Prázdniny plné úsměvu 

 

 

Pondělí, 18. července  -  hojná účast a to nejen na hřišti, ale i v hledišti. Deset na deset a díky vnoučatům /Bella, Andy, Vašek, Alex, Sirka/ se aspoň pro tuto chvíli snížil věkový průměr. Určitě to byla jen shoda náhod, ale kdo přišel, ten si to užil. Nejdříve na hřišti, v hledišti a  později se specialitkou v ruce. Romča slavila narozeniny a žebra od Rady byly naprosto skvělá.    I vegetariáni baštili až jim lupalo za ušima. K tomu přípitek s dobrým pivem – nezbývá než ještě jednou říct:        ROMI  -  DĚKUJEM

A ještě jednou za všechny, i ty co chyběli, hodně zdraví, lásky, úsměvů!

 

 

romca.jpg

bylo-nas-dost.jpg

basta.jpg

vegeterianka.jpg

vitr-ve-vlasech.jpg

 

 

 

 Pondělí, 25.července - vzácná návštěva se dostavila. Na hřišti je Eva Rohan a nechybí ani Máři Kapr    Hra se hnedle vyrovnala - snad se objeví častěji. Trochu mrholí a tak se rády uchylujeme pod stříšku, zvláště když  je důvod pozvednout pivko na zdraví. Je tu Borka a také dorazila z Prostějova Mirďa. A tak připíjíme na zdraví a oběma všechno ... NEJ !!!   

 

na-zdravi-borko-.jpg

oslavenkyne-mirka.jpg

 

pondělí, 29.srpna - až na druhý pokus to vyšlo! Co? No přece opět bylo co slavit. Minulé pondělí nám příroda jasně dala najevo, kdo je tady pánem. Po celodenním pařáku, kolem 17. hodiny, napadalo srážek jako sraček, kurty v Mariánkách byly pod vodou během pár minut ... a voliš i následně plánovaná akce se holt nekonala. Ale - kdo si počká - ten se dočká a dnešní pondělí tedy stálo zato. Hojná účast byla dána dílem skutečnosti, že se končí prázdniny a 'paní učitelky ' se vrátily do školy , a jednak dílem toho, že se slavilo. Jarčino první výročí šedesátin a Dáša Bavlšíková se také pochlubila, že již patří mezi dospělé. Svou první padesátku s námi zalila pivínkem a jako bonus nám nabídla skvělá pečená žebírka . Obdržela od nás- mimo jiné-  'kouzelný šátek', který bravurně odprezentovala Ilona. A jelikož fantazii se meze nekladou, věříme, že kromě 20 způsobů, jak šátek nosit, najdou se ještě i další....ano Majko, možná i jako kalhotky . Je fajn, že nás humor neopouští, neboť začátek školního roku bude zvláště pro některé docela záhul, že ?, ale s volejbalovou partou to uteče do příštích prázdnin, jako voda. Takže prázdninám: jednou na-zdar  a-hoj  !!!

 

 

satek-a.jpg

                                                      Další fotky - fotoalbum - Dáša 50

 

Sobota, 3.září

Po dlouhém slibování se konečně setkáváme ve Frýdku Místku, na Dášině senzační terase. Je nás deset a  teplo, sluníčko, úžasné panoráma, kávička, koláč, kampari vykouzlí skvělou pohodu, která nás neopouští  po celý den. Vše se znásobuje sváteční náladou Sašiných narozenin. Poděkování patří hostitelce i průvodci Vaškovi /najeto 25km/ a malý obdiv pak i těm, co se po dvou kolech vydali až do Ostravy. Kéž by bylo více takových akcí.

Fotodokumentace je v sekci - fotoalbum - výlety - kolaudace, kola FM

Jen podotýkám, že po otevření fotografie novým kliknutím na tuto fotku, se tato zvětší, další kliknutí ji dá do původního stavu a můžeš pokračovat v prohlížení.

A  ještě: každý může přidat svůj komentář !!!    Nevyužíváte. Proč?

 

Pondělí, 5.září

Devět hráček, plus dvě "přísedíci" plus paní profesorka, plus dva - Vašek a Metoděj, který se rád příjde na nás podívat, zavzpomínat. Hrálo se a opět slavilo. Přálo se Saši a také jsme zazpívali živijó Darje - naposledy  při příležitosti - cet. Už se těšíme na koláče v příštím roce.

 

darja.jpg

 

 

Středa, 21. září

Náhrada za pondělní trénink. No, účast nebyla zrovna velká,  s diváky devět, ale trička byla propocená a   -   vo tom to je! Hostem byla Iva, mladší Dvořka. Ta starší se pak postarala o to, aby vzniklo jiné foto, než kočky s pivem. 

 

netypicke.jpg

hrozno.jpg

 ....  no jasně, proč furt pívo ? víno je také dobrota ....

 

Trošku nejasné datování v  trošku nejasném období - počasí v době zářijových a částečně i říjnových dnů bylo dosti vrtkavé, též provozuneschopná tělocvična "na Šmeralce" zapříčinily, že to s naší hrou nevypadalo nějak valně. Tedy né co do kvality, občasné přesouvání pondělků na středu,sem-tam  nějaké státní svátky,mnohé  jsme si ještě prodloužily léto v jižnějším zeměpisném pásmu,  atd. .  Volejbalové šlechtičny to však nijak nerozhodilo a absence hry se řešila výlety většinově organizovanými, ale i komornějšími (viz foto Výlety). Ale dočkaly jsme se a ......

Středa, 19. října - zahajujeme kolikátou již sezónu ? na Šmeralce !!! Po rekonstrukci voní dřevem ... a my jdeme na to ... jak jinak ... ťuká se šampaňským...Luďka zapíjí dramatický porod vnučky Nikolky se šťastným rozuzlením, Dance přejem k narozeninám a i předvedená hra se nesla v domto duchu - chvílemi bujará - tu dramatická - onde  tristní - tak nějak, jako v životě to vypadalo, ale "divačky", které přišly povzbudit -Jarka (snad se nelekla a příště už s námi na place ) a  kapitánka Ilona ( doma balí, neboť jede na Bali, také Thajsko, ale pozor na záplavy !) to přežily, takže sezónu považujeme definitivně za zahájenou !!!

 Středa, 2. listopadu - volejbalová klasika a chuť hrát - to je co nás drží .. a v hospůdce dnes na účet Danky slavíme její .....sáté  říjnové narozeniny.  A že v listopadu? No co, Velká říjnová revoluce se také slaví v listopadu. A pak, že se dějiny neopakují. My však manifestovaly tuto oslavu rády, dobrovolně a s nadšením. Takže :  Živijó...živijó... živijó ... a děkujeme !!!!!!!!!!!

Středa, 9. listopadu - dnešní volejbal se nesl v duchu návratů. ..v tom prvním, se nám kapitánka Ila  vrátila z velmi dobrodružné poznávačky v Thajsku (dle našeho tisku kvůli záplavám dosti nebezpečná destinace) a Bali - obojí si ale užila a zcela nesobecky se snámi podělila o dojmy a zážitky.(Jen připomínka : jistě jste zaregistrovaly kolonku 'šlechtičny na cestách'- tak přispějte!).....Další velký návrat - Jarka! Po téměř roční pauze je opět na značkách,  hra jí působí bolest ( ruce odvyklé  úderům  našich smečařek bolí), ale radost z toho, že je opět mezi námi, radost z poznání, že ji volejbal stále baví, tu neskrývá. Však také úroveň hry vystoupala  hóóódně vysoko. Jaruš, udělala jsi nám radost ! Mimochodem, Miruš, o hodně přicházíš, posledně to byl lítý a velmi vyrovnaný boj, máš-li chuť, staň se jeho součástí. Stejně vše spláchneme v hospůdce. A návraty se mají zapít ...   !!!

Středa, 16. listopadu - ... vůbec to nevypadalo, že uplynul týden od  naší poslední hry, pokračujeme ve výkonech, které nás samotné těší -Jarka se dostává do životní formy-bloky, smeče, pole-jako za mlada, Danka má radost z propoceného trika a není sama, navíc jsme hrály šestkový volejbal na každé straně -tedy 100% vytížení - zkrátka spokojenost a hurá do hospůdky. Dnes opět ve skluzu - Majka dodatečně slaví 6. listopad, objednává pivo do půllitrů, opékané brambory nakrájené do půlměsíčků. Majenko, díky,  á :  ,,... mnoga ljeta, zdravi byli,... "

Středa, 23. listopadu - pokračujeme v obdivuhodných výkonech jak na hřišti, tak v hospůdce...

Středa, 30. listopadu - volejbal výborný, Jarka k neudolání -dnes už tedy opět ve 100% funkci smečařky (přitom role nahrávačky "v rozjezdu" po roční pauze, jí seděla výborně, pochvalují si smečařky), maličko nás však rozptyluje vědomí, že po volišku fičíme k Alence Nowak, neboť zapíjíme její 56 narozeniny - tradičně v bytě téměř pod věží, tradičně nás čeká bohatý výběr dobrůtek, pitiva, Harry s kytarou a Kuba se svým odzbrojujícím úsměvem ( sakra, kde byli tak krásní kluci, když jsem byla mladá? ). No nic, hlavně Tobě, Alenko, hlavně zdraví

a volejbal, ať dál Tě baví !!!!  A děkujeme.

 

 

NA ZDRAVÍ, ALENKO !

 

                                                NA ZDRAVÍ -  ALENKO A DÍK  

 

Další fotky: fotoalbum-To jsme my-Ali Nowak-Ali Nowak 2011

Středa, 7. prosince a středa, 14. prosince - středy volejbalových šlechtičen jsou si v mnohém podobné. Po práci - legraci ! Správný přístup k životu, jak se nezbláznit  . A jelikož to tak vidíme možná  všechny, chodí nás na volejbal hóóódně moc. A některým hráčkám je najednou tělocvična malá.  No, rozměry fotbalového stadiónu tělocvična na Šmeralce nemá, ale jak říká jedno známé přísloví: ,, U dobrých l'udí sa zmestí !"  Zahrát si chceme všechny, zápal a nadšení pro hru si nenechejme vzít, ať Eva nemá pocit, když si do deníčku zapisuje vítězství  5 : 0 !!!, že vyhrála jen proto, že to druhou stranu 'nebavilo' . Těšme se ze vzácné pospolitosti, kterou nám mnozí závidí .......

Pátek, 16. prosince - v kronice netradiční den, avšak tradiční "předvánoční veselení". V Mariánkách se sice venku ženili všichni čerti, zato v klubovně - tlumená světýlka svíček, stoly laskomin, dobrého pití, parta lidí dobré vůle, chuť obdarovat a potěšit bližního, dobře seřízená šestistrunka, vyladěné hlasy  - no řekněte, není to štěstí? Víte, kolik lidí na světě tohle štěstí nikdy nepoznalo a možná zcela určitě, ani nepozná ? Mám dobrý pocit, že jsem i díky vám, šlechtičny, přípravu na blížící se Vánoce nepodcenila. Vy také ? 

 

 

vsichni.jpg

 

Středa, 21. prosince - pro volejbalové šlechtičny poslední letošní volejbal  ,  aléééééééé  není třeba truchlit,  protože také jste si jistě všimly, že od Vánoc do Nového roku není tak dlouhá doba, jako od Nového roku do Vánoc. Takže za pár dní - ale již v novém roce - opět na značkách !!!  Asi stejně jako v uplynulém roce, tak i v příštím, budou se střídat vítězství s prohrami, špatné údery s ještě horšími,  někdy to víc půjde krásným, jindy chytrým, do toho stejně tak i život nás může občas potěšit a občas zabolet, ale určitě z toho nedělejme statistiku. Eva si ještě letos naposled zapíše do deníčku, že dnes prohrála 1:4 , od příště už to však bude jen o potřebě udělat si žízeň na pivo. Véééééélkou  žíííííííízeň ..........................  .Milé volejbalové šlechtičny, užijte si letošní  Vánoce opravdu hodně, neboť Nostradamus ty příští prý moc nemusí... věřím však, že navzdory všemu, budou  příští Vánoce -díky poznání- o hodně bohatší  .......

                                                                                        

                                                                

tri-slechticny.jpg

 

 

  Jiskru v oku, také v kroku, dej bože i ve výskoku, a hlavně s Ali 4x, Ilou, Irčou, Borkou, Romčou, Sašou, Luďkou, Dankou, Darjou, Majkou, Mirkou, Evou, Jarkou po celý další rok ať stojíš, vždy včas na značkách a s úsměvem po boku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář